Lepší péče každý den

Ve zdravotnické skupině Penta Hospitals CZ budujeme stabilní síť zdravotnických zařízení s cílem poskytovat komplexní péči napříč obory. Pokrýváme zdravotní péči od ambulantních specialistů přes akutní péči až po péči následnou a dlouhodobou. Vlastníme nebo provozujeme pět nemocnic akutní péče, dvě nemocnice následné péče a dvacet pět zařízení pobytových sociálních služeb ALZHEIMER HOME. Dále vlastníme síť ambulantních zařízení.

Usilujeme o zvyšování kvality poskytované zdravotní péče a snažíme se dosáhnout maximální efektivity všech procesů. Jsme vyhledávaným poskytovatelem zdravotních služeb v České republice. Dlouhodobě rozvíjíme zdravotnická zařízení, pečujeme o pacienty i zaměstnance. Investujeme do rozvoje nemocnic, oddělení a rozšíření spektra zdravotní péče.

Naše skupina Penta Hospitals CZ je součástí nadnárodního řetězce nemocnic Penta Hospitals International, který provozuje ve střední Evropě desítky nemocnic a ambulantních zařízení. Zastoupení má v České republice, na Slovensku a v Polsku. Penta Hospitals International patří do portfolia Penta Investments, středoevropské finanční skupiny, která byla založena v roce 1994. Ta se v současnosti zaměřuje na dlouhodobé investice v oblasti zdravotnictví, finančních služeb, maloobchodu, výroby, médií a realitního developmentu. Penta Investments působí ve více než deseti evropských zemích, svoje zastoupení má v Praze, Bratislavě a Varšavě. V regionu patří k největším zaměstnavatelům, od roku 2018 zaměstnává více než 43 000 lidí.

Naše vize

Chceme být nejvyhledávanějším zaměstnavatelem v oboru a národním etalonem v kvalitě poskytované péče. Naší ambicí je stát se v průběhu několika let největším soukromým poskytovatelem zdravotní péče v České republice, nabízející unikátní a komplexní portfolio služeb.

Náš tým