Warning: Attempt to read property "post_title" on bool in /www/doc/v2.pentahospitals.cz/www/wp-content/themes/headswp/header-html.php on line 73

Vedení oddělení

  • Primář: MUDr. Tomáš Turek

    Vrchní sestra: Radka Ziková Radka Ziková studovala v letech 1990-1994 SZŠ v Karlových Varech. Po ukončení studia nastoupila na interní oddělení Nemocnice Ostrov a po dvou letech přešla na psychiatrické oddělení na směnný provoz. Absolvovala pomaturitní specializační studium v oboru "Ošetřovatelská péče v psychiatrii". Od roku 2005 působila na psychiatrii jako staniční sestra a v roce 2007 povýšila na vrchní sestru tohoto oddělení. Ve volném čase se věnuje rodině a cestování.

    Staniční sestra akutní stanice: Monika Mikolášková Monika Mikolášková studovala v letech 1997 – 2001 na SZŠ a VZŠ v Karlových Varech. Po ukončení studia nastoupila na psychiatrické oddělení na směnný provoz. Pracovala na akutní lůžkové části, na psychoterapii i na ambulanci. Od 1. 10. 2016 nastoupila na pozici staniční sestry akutního oddělení psychiatrie. V roce 2020 ukončila specializační studium v oboru psychiatrie. e volném čase se věnuje rodině, cestování a sportu.

    Staniční sestra gerontopsychiatrie: Tereza Fléglová