Důležité oznámení

Zahájení rekonstrukce v nemocnici

Dnes 23.5.2022 jsme v nemocnici zahájili  rekonstrukci části nevyužívaných prostor. Vznikne zde nové oddělení dlouhodobé intenzivní péče s 20 lůžky vybavených moderní zdravotnickou technikou. Rekonstrukce zahrnuje kompletní výměnu inženýrských sítí, obnovu stavebních konstrukcí včetně vybavení nových zdravotnických technologií a přístrojové techniky. Stavba potrvá  5 měsíců s následnou kolaudací. Dlouhodobě plánovanou rekonstrukcí se výrazně zvýší komfort pro pacienty i personál. Nové oddělení bude otevřeno koncem letošního roku. Investiční náklady budou 37 milionů.

Omluvte prosím dočasně ztížené podmínky způsobené těmito stavebními úpravami v prostorách nemocnice.

 

 


OD 15.3. 2022 POVOLENY NÁVŠTĚVY V NEMOCNICI OSTROV

Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,

oznamujeme Vám, že od 15.3.2022 jsou v Nemocnici Ostrov povoleny návštěvy u pacientů bez omezení.

Nadále platí povinnost ve zdravotnickém zařízení nosit respirátor.

Nevztahuje se na:

  1. děti, které dosud nezahájily povinnou školní docházku
  2. osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou nebo se závažnou alterací duševního stavu
  3. pacienty, jsou-li hospitalizovaní ve zdravotnických zařízeních lůžkové péče
  4. další případy zřetele hodné, které stanoví vedení nemocnice nebo primář či ošetřující lékař daného oddělení (např. v prostorech léčebných bazénů)
  5. osoby po dobu nezbytně nutnou ke konzumaci potravin a pokrmů včetně nápojů
  6. osoby, které nemohou mít ze závažných zdravotních důvodů nasazen respirátor nebo zdravotnickou obličejovou masku a jsou schopny tuto skutečnost prokázat lékařským potvrzením; tyto osoby jsou však povinny mít nasazen jiný ochranný prostředek dýchacích cest podle tohoto opatření, který je v lékařském potvrzení specifikován, vyjma případů, kdy je v lékařském potvrzení výslovně uvedeno, že dotyčná osoba nemůže mít nasazen jakýkoli ochranný prostředek dýchacích cest.

Změna provozu očkovacího místa od 14.3. 2022

Dovolujume si Vás informovat, že od příštího týdne očkujeme pouze jeden den v týdnu, a to ve středu od 8.00 – 13.00 hod.

 


Očkování pouze pro registrované pacienty

Vzhledem k vysokému nárůstu zájemců o očkování, očkujeme od 7.12. 2021 pouze ty pacienty, kteří jsou registrováni prostřednictví registrace.mzcr.cz.

Děkujeme za pochopení

 


Vážení pacienti, klienti,

dovolujeme si vás informovat, že od 21. 11. 2021 bude v Nemocnici Ostrov uzavřeno pro veřejnost odběrové místo na antigenní testování.

Děkujeme za pochopení.


Oznámení o omezení vjezdu do Nemocnice Ostrov

V rámci probíhající výstavby a montáže ocelové konstrukce exteriérového únikového schodiště na jihozápadní straně pavilonu NIP, DIOP v naší nemocnici, bude od úterý 9. 11. 2021 od 8.hod., po dobu montáže, průběžně docházet na nezbytně nutnou dobu k uzavření hlavní příjezdové komunikace do areálu nemocnice. Uzavírka příjezdové komunikace bude označena dopravní značkou „Zákaz vjezdu“.
Po ukončení pracovní směny bude vjezd po 16 hod. do následujícího dne 8.00 hod. vždy otevřen. V době uzavírky prosím využívejte zadní vjezd a ke vstupu do budovy nemocnice vchod u recepce nebo vstup do suterénu k výtahům.
Omlouváme se všem za případné komplikace a děkujeme za pochopení omezení souvisejících se stavbou, která zvýší bezpečnost naší nemocnice pro pacienty i personál.

Vážení návštěvníci nemocnice,

upozorňujeme na zákaz návštěv na pokojích se zpřísněným izolačním režimem s péčí o pacienty s onemocněním NCoV-2 (Covid-19).


Očkovací místo v Nemocnici Ostrov - rozšiřujeme očkovací dny

Od 2.11. 2021 očkujeme již 4 dny v týdnu. A to  ve dnech  úterý, středa, čtvrtek a pátek od 7:30 – 13:00 hod.  Očkujeme od 16 let první, druhou a třetí dávkou vakcíny od společnosti Pfizer/Biontech.

 

Nemocnice Ostrov

„Vstřícná, bezpečná, moderní, pacienty a zaměstnanci vyhledávaná nemocnice“.

 
 

Aktuality

Poděkování personálu z oddělení gerontopsychiatrie

Děkujeme panu primáři Pišvejcovi za jeho krásná slova a ocenění práce našeho personálu z oddělení gerontopsychiatrie. Velmi si vážíme Vaší podpory.

Více...

Poděkování personálu radiologického oddělení za jejich péči o pacientku

Více...

Poděkování a ocenění práce našeho personálu na rehabilitačním oddělení

Více...

AKREDITOVANÝ KVALIFIKAČNÍ KURZ SANITÁŘ

Zahajujeme tradiční akreditovaný kvalifikační kurz k získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání SANITÁŘ. Uzávěrka přihlášek 23. února 2022. Kurz bude probíhat od 1. března do 15. června 2022. Bližší informace: Lenka Dlouhá, ředitel pro ošetřovatelskou péči, tel.: 730 187 685.

Více...

NAPIŠTE NÁM

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.