Krásná slova adresovaná naší porodnici

Moc děkujeme za další milá slova, která snad ani nepotřebují žádný další komentář. Vážíme si toho a přejeme Elišce a jejím rodičům jen to nejlepší!

Moc děkujeme za další milá slova, která snad ani nepotřebují žádný další komentář.

Vážíme si toho a přejeme Elišce a jejím rodičům jen to nejlepší!

DĚKUJEME!
Vaše PNsP

Milá paní primářko!
Jsou to téměř tři měsíce, co jsem u vás přivedla na svět svoji dceru plánovanou sekcí. Dovolte mi odložit si tu pár slov jako projev díků.
Jsem vám vděčná (a vždy budu) za to, že jste mě přijala okamžitě ačkoliv byl původně porod plánovaný jinde a my tak naši Elišku mohli přivítat v tak nádherném prostředí, obklopeni laskavým a milým personálem. Díky konceptu vaší porodnice a přístupu jsem mohla se svým dítětem být od prvních okamžiků přesto, že jsem byla po CS a užívat si tak mateřství bez nucené separace. Vám vděčím za to, že máme doma veselé a od porodu plně kojené miminko, které si od příchod na světě mohlo užívat náruč obou rodičů.
Do budoucna vám přeji mnoho šťastných rodiček i miminek a přeji vám, aby vaše oddělení bylo stále tak úžasné jako ve dnech, kdy jsem tam pobývala já. Kéž by každá porodnice takhle lidsky přistupovala k maminkám, které rodí CS!
S pozdravem
Lucie Salazar